Články

priznanyspiroll3

Spiroll jako designový prvek v interiéru

Přiznání stropních dílců v interiéru je zatím známé spíše z velkých staveb. Kdo má slabost pro krásu betonu v interiéru, zvládne vytvořit pohledový betonový strop se Stropsystemem. Rychle, snadno a levněji než v případě monolitického stropu. Finální vzhled si prohlédněte na fotografiích níže.

otazy odpovedi

Vašich 19 nejčastějších otázek

Vybrali jsem 19 nejčastějších otázek, které od zákazníků dostáváme. Třeba je mezi nimi i ta, na kterou právě hledáte odpověď. Další nejčastěji kladené otázky najdete v sekci Otázky & odpovědi.  

Vyzdívání Skeletsystemu a osazení vazníků

Rodinný dům u Čáslavi krok za krokem

V průběhu dubna 2014 jsme na našich stránkách živě přenášeli dění ze stavby Skeletsystemu rodinného domu nedaleko Čáslavi. Stavbu jak probíhala krok za krokem si můžete projít i dnes.  

smyk 3

Mechanismus chování spirollů ve smyku

Odborný text našeho specialisty Ing. Miroslava Balouška o chování spirollů ve smyku.

stropsystem slide jesenice 3 980 450

5 důvodů proč zvolit stropní panely

Vybudování stropní konstrukce bývá náročné na čas, organizaci práce a finance. Když chcete mít u vaší stavby vše 100% zvládnuté a pohromadě, je technologie stropů z panelů z předpjatého betonu ideálním řešením, a to především z pěti hlavních důvodů.   

Vyzdivani Skeletsystemu pi stavb bungalovu

Stavba domu svépomocí

Stavba domu svépomocí je nový trend, přesněji staronový. Podle údajů serveru Stavbadomusvepomoci.cz se svépomocí v roce 2012 postavilo 5 000 domů. Právě naše systémy jsou pro stavebníky svépomocí vhodné.